Rolety Kielce

Jakie rolety wybrać? Rolety dzień i noc czy rolety zaciemniające

Posted by:

Ze względu na to, że każde pomieszczenie potrzebuje innego rodzaju zaciemnienia, przed dokonaniem wyboru typu rolety należy wziąć pod uwagę jego przeznaczenie. Czy jest to miejsce, w którym odpoczywamy, pracujemy czy sypiamy? Zazwyczaj dążymy do tego, aby pomieszczenia, w których przebywamy w ciągu dnia, były dobrze nasłonecznione. Kiedy intensywność światła staje się problemem i uniemożliwia nam prawidłowe funkcjonowanie, dobrym wyjściem z sytuacji jest montaż rolet zaciemniających lub rolet dzień i noc, które ochronią naszą przestrzeń przed zbyt wysoką jasnością pomieszczenia i nagrzaniem. Aby dokonać wyboru pomiędzy roletami zaciemniającymi a roletami typu dzień i noc, wystarczy zastanowić się nad tym jaki poziom zaciemnienia będzie nam odpowiadał oraz jak korzystamy z danego pomieszczenia.

Rolety Dzień i Noc Kielce

Rolety Dzień Noc

Rrolety dzień noc to optymalny sposób na ochronę przed ostrym światłem w wielu pomieszczeniach. Roleta dzień i noc sprawdzi się w gabinecie, pokoju dziecięcym oraz sypialni. Roleta dzień i noc składa się z równoległych pasów materiału przeplatanych pasami cienkiej siatki, które podczas zwijania nachodzą na siebie. Daje to możliwość regulowania poziomu oświetlenia pomieszczenia, począwszy od pełnego rozjaśnienia po całkowite zaciemnienie. Takie rozwiązanie zapewniaja domownikom nie tylko spokojny, niezakłócony sen, ale także możliwość przyjemnego spędzania czasu w pomieszczeniu bez względu na porę dnia.

Rolety zaciemniające

Roleta zaciemniająca montowana jest do ściany, sufitu lub na oknie. Roleta zaciemniająca skutecznie odbija promienie słoneczne i sprawia, że w pomieszczeniu będzie panował sprzyjający odpoczynkowi półmrok. Rolety zaciemniające Rollsystem Kielce zapewniają duży stopień zaciemnienia zarówno w dzień jak i w nocy. Powłoka na wewnętrznej stronie rolety odbija promienie słoneczne latem a zimą utrzymuje ciepło wewnątrz pomieszczeń. Wykonana z materiału przepuszczającego do wnętrza małą ilość światła, najczęściej wysokiej jakości poliestru i pokryta poprawiającą izolacyjność okna powłoką aluminiową bądź gumową.

0

About the Author:

  Related Posts
  • No related posts found.

You must be logged in to post a comment.