Wychodząc naprzeciw trendom w aranżacji wnętrz i oczekiwaniom klienta ciągle wzbogacamy naszą ofertę. Firma Rollsystem nastawiona jest na działalność w zakresie produkcji systemów osłonowych. Obecnie posiadamy wiele systemów, są to roletki tekstylne, wolnowiszące, rolety w kasecie z prowadnicami,rolety rzymskie, plisy, moskitiery oraz rolety zewnętrzne. Wszystko to w bardzo szerokiej gamie kolorów i wzorów o różnym poziomie zaciemnienia.

Nasze produkty są zarazem efektowne i funkcjonalne: łatwo je utrzymać w czystości. Rozwiązania techniczne zastosowane w robionych na wymiar roletkach tkaninowych umożliwiają montaż także w oknach uchylnych i dachowych, a w razie potrzeby mogą w pełni zaciemnić pomieszczenie.

Wśród odbiorców firmy znajdują się zarówno osoby prywatne, instytucje jak i odbiorcy hurtowi. Nasze najsilniejsze strony to przyjazne nastawienie do klienta i elastyczne podejście do rynku, bardzo bogata oferta, szybka realizacja zamówień i konkurencyjne ceny.

Zapraszamy

Rollsystem - Rolety Kielce niska cena, ceny atrakcyjne, cennik,  konkurencyjne ceny, niskie ceny, hurtowe ceny. Kielce, nowiny Chęciny  Piekoszów Jędrzejów
Rollsystem: rolety, roletki materiałowe, rolety dzień-noc, żaluzje drewniane, plisy, moskitiery, rolety zewnętrzne, rolety antywłamaniowe, rolety aluminiowe, rolety wewnętrzne,  rolety dachowe, wertikale. Kielce producent rolet